DAR DIDESNĖ FILTRŲ PASIŪLA

„INTER CARS“ PRADĖJO BENDRADARBIAUTI SU ĮMONE „HENGST“ – AUTOMOBILIŲ GAMINTOJŲ VERTINAMA FILTRAVIMO SISTEMŲ IR VARIKLIŲ DALIŲ TIEKĖJA.

1pav

Pastaraisiais metais įmonė HENGST gavo ne vieną automobilių gamintojų apdovanojimą – ne tik už savo siūlomų produktų kokybę, bet ir už inovatyvumą, naujų projektų rėmimą bei pavyzdinę gamybos proceso kontrolę.
Įmonė HENGST tiekia aukščiausios kokybės produktus – nuo atskirų filtrų iki sudėtingų kompleksinių filtravimo sistemų. Nuo „Bugatti Veyron“ iki specialios paskirties transporto priemonių daugumai žinomų transporto priemonių gamintojų visame pasaulyje. Viena jų yra įmonė „Daimler AG“, kuriai filtrus, skirtus tiesiogiai „Mercedes Benz“ variklių gamybos linijai, įmonė HENGST pradėjo tiekti dar 1961 metais. Nuo to laiko jau praėjo daugiau nei 50 metų, per kuriuos bendradarbiavimas tarp šių dviejų įmonių tapo glaudesnis ir platesnis. Įmonė HENGST tiekia ne tik filtrus, bet ir visus filtravimo modulius, skirtus lengvųjų automobilių ir sunkvežimių varikliams.
Įmonės HENGST siūlomus sprendimus galima rasti beveik kiekvienoje „Daimler AG“ transporto priemonėje. Vienas iš sunkvežimiuose ir autobusuose naudojamų elementų pavyzdžių galėtų būti naujausiuose HDEP (Heavy Duty Engine Platform) varikliuose diegiamas modernus filtravimo modulis, o lengvuosiuose automobiliuose – HENGST filtravimo sistemos, be kitų, diegiamos ir rankomis surenkamuose AMG varikliuose. Aukštas specializuotų žinių lygis, nuolatinė plėtra, lankstumas ir kompetencija – tai įmonės HENGST savybės, kurios paskatino ypač glaudų bendradarbiavimą tarp dviejų įmonių. „Didžiuojamės tokiu išskirtinumu, džiaugiamės, kad esame strateginis „Daimler AG“ partneris, ir tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas ir toliau plėtosis“, – atsiimdamas „Daimler Supplier Award“ apdovanojimo statulėlę sakė Jens Röttgering, įmonės „Hengst Automotive“ vadovas.
Įmonė HENGST pirmauja naujų vidaus degimo variklių modulinių sprendimų projektavimo ir diegimo srityje. Svarbiausia bendros su įmone „Daimler AG“ veiklos kryptis yra darbas rengiant naujus elementus, atitinkančius vis aukštesnius degalų sąnaudų ir CO2 emisijos ribojimo reikalavimus. Tinkamas variklio aušinimas ir skysčių filtravimas šiuo požiūriu yra labai svarbūs. Tam, kad patenkintų minėtus lūkesčius, įmonė HENGST privalo išsiskirti inovatyvumu ir efektyvumu, kartu siūlyti mūsų aplinkai palankius produktus.
Apibendrinant – aukščiausios kokybės filtrai, produktų asortimentas, prieiga prie aktualios informacijos ir techniniai mokymai įmonę HENGST konkurencinėje atsarginių dalių rinkoje išskiria kaip vertinamą partnerį.

Filtrų IC kodai:
E429KP D243-3 kuro filtras MERCEDES ACTROS MP4, ANTOS, AROCS OM471
E422H D86 alyvos filtras MAN TGA, TGS, TGX, LION’S D2066/D2676
E944LI salono filtras DAF XF106, XF105, XF95

 

Šaltinis: Inter Cars