Prisijunk prie tinklo

 

Idėja sukurti nepriklausomų servisų tinklą „Q-service Truck“ gimė Lenkijoje. 1999 metais į tinklą susijungė 5 servisai, remontuojantys komercinį transportą, o šiandien tinkle vien Lenkijoje yra 70 servisų. Prekės ženklo „Q-service Truck“ savininkė yra „Inter Cars“, S. A. 16 metų darbo patirtis parodė, kad narystė tinkle leidžia gerokai pakelti servisų lygį ir vis daugiau transporto priemonių savininkų nusprendžia naudotis tinklo servisų paslaugomis. 2015 metais, įvertinę narystės naudą, Lietuvoje į tinklą susijungė 8 servisai. Dabar turime lietuvišką „Q-service Truck“ tinklą. Mūsų tinklo privalumas yra tai, kad servisai yra nepriklausomi, tai leidžia visada surasti optimalų sprendimą.

TINKLO NARYSTĖS PRIVALUMAI

SERVISŲ ĮRANGA

„Inter Cars Lietuva“ siūlo platų įrenginių, diagnostinės įrangos, rankinių ir specializuotų įrankių asortimentą. Bendradarbiaujame su daugiau nei 200 įrankių, įrangos gamintojų ir tiekėjų. Atstovaujame daugumai pirmaujančių kompanijų. Toks platus įrangos pasirinkimas leidžia prisitaikyti prie kiekvieno serviso reikalavimų ir siūlyti geriausius techninius sprendimus. Sukaupę didelę patirtį, atrinkome tuos produktus, kurių kokybė yra patikrinta. Dėl bendradarbiavimo su gamintojais mūsų prekės atitinka aukščiausius standartus.

PLATUS AUTOMOBILIŲ DALIŲ ASORTIMENTAS

Šiuo metu „Inter Cars Lietuva“ asortimente yra daugiau kaip 160 000 automobilių dalių. Be to, asortimentas yra nuolat papildomas naujais produktais iš daugiau nei 120 didžiausių pasaulio automobilių dalių gamintojų. Nuolat siūlome patrauklius prekių bei paslaugų paketus ir taikome premijų programą, kuri priklauso nuo pirkimų apimčių.

MOKYMAI

„Inter Cars Lietuva“ nuolat organizuoja serviso personalo mokymus. Mokymų temos – tai automobilių remonto technologijos, servisų padalinių darbo organizavimas. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai skaito teorinį kursą ir veda praktinius seminarus. „Q-service Truck“ klientams taikomos specialios kainos.

KOMPIUTERINĖS PROGRAMOS IR TECHNINĖ KONSULTACIJA

„Inter Cars Lietuva“ savo asortimente turi kompiuterinių programų detalėms parinkti ir serviso darbo apskaitai. Taip pat tinklo nariams galime suteikti techninę konsultaciją.

SERVISO ĮRANGA

DAUGIAU

MOKYMAI

DAUGIAU

KOMPIUTERINĖS PROGRAMOS

DAUGIAU

TECHNINĖS KONSULTACIJOS

DAUGIAU