Slapukų politika

Slapukų politika

Mūsų svetainė http://q-service.lt naudoja slapukus, kad palaikytumėme svetainės funkcionalumą ir Jums užtikrintumėme geriausią naršymo patirtį, taip pat statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.

Kas tai yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant mūsų svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą bei palengvinti Jūsų naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Yra daug funkcijų, kurias atlieka slapukai. Pavyzdžiui, jie gali padėti mums prisiminti Jūsų nuostatas, analizuoti kaip tinkamai veikia svetainė arba net leisti pasiūlyti turinį, kuris svetainės naudotojui labiausiai tiktų. Tam tikri slapukai renka asmens duomenis, pavyzdžiui, jei prisijungimo metu paspaudėte „prisiminti mane“, slapukas išsaugos Jūsų paskyros vardą.

https://www.q-service.lt svetainėje naudojami slapukai:

Slapukas Pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas   Galiojimo laikas Naudojami duomenys
Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utma Renka duomenis apie apsilankymus, pavyzdžiui, kiek kartų lankytojas peržiūrėjo  tinklalapį, kada žiūrėjo pirmą ir paskutinį kartą.Tikslas – analitika. Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   2 metai Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

 

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utmb Registruoja tikslų tinklalapio atidarymo laiką, kad paskaičiuoti vidutinį laiką praleistą tinklalapyje. Tikslas – analitika. Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   30 min Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

 

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utmc Registruoja tikslų tinklalapio atidarymo laiką, siekiant nustatyti, kaip greitai vartotojas užvertė tinklalapį. Tikslas – analitika. Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   Iki interneto svetainės    lango uždarymo Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

 

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utmt Registruoja vartotojo užklausos tipą, pavyzdžiui, veiksmą, operaciją, vienetą, puslapį ir t.t. Tikslas – analitika. Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   10 min. Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

 

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utmv Suteikia informaciją, kaip lankytojas pasiekia puslapį Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   2 metai Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

 

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis __utmz Renka duomenis, kaip lankytojas gavo prieigą prie tinklalapio, kokią paieškos programą naudojo, kokią nuorodą paspaudė, kokie buvo panaudoti raktiniai žodžiai, iš kokios pasaulio vietos buvo prisijungta prie tinklalapio. Tikslas – analitika. Nuo įdiegimo ar atnaujinimo   6 mėn. Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“.

Kaip galite valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.

Mes naudojamės svetainės analizės paslauga Google Analytics, kuri leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu lt.biuras@intercars.eu. Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

Atkreipiame dėmesį, kad būtinieji ir analitiniai slapukai yra naudojimosi interneto svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų, negalime būti tikri, kaip ir ar iš viso veiks mūsų interneto svetainė.

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines. Kitos svetainės yra atskiros ir nepriklausomos nuo mūsų svetainės, todėl kai lankotės svetainės puslapyje su įterptu turiniu arba sekate nuoroda į trečiosios šalies svetainę, galite gauti slapukus iš kitų svetainių. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už kitų svetainių slapukus, todėl norėdami gauti papildomos informacijos, patikrinkite atitinkamą trečiosios šalies svetainės slapukų politiką.