„SHOW CAR 2016” – SVARBIAUSIOS AUTOMOBILIŲ NAUJOVĖS VIENOJE VIETOJE

1

Projekto „Show Car“ sunkvežimis Lietuvoje dirbantiems automobilių remonto specialistams pastaraisiais metais tapo savotišku pavasario simboliu. Mūsų šalyje jis pasirodys jau septintus metus iš eilės ir vėl kvies visus, norinčius sužinoti apie naujausias automobilių technologijas.

 

Tradicinis renginys – gegužės viduryje

Automobilių pramonė nuolat atsinaujina, todėl šioje srityje dirbantiems specialistams reikia būti gerai susipažinusiems su naujomis technologijomis. Projektas „Show Car“ suteikia galimybę „Inter Cars“ klientams per gana trumpą laiką sužinoti svarbiausias automobilių naujoves.

„Show Car“ – tai mokymų projektas, kuriame kartu pateikiama ir automobilių dalių, įrankių bei įrangos ekspozicija. Parodomasis šios iniciatyvos sunkvežimis į Lietuvą užsuka siekiant, kad „Inter Cars Lietuva“ partneriai tobulėtų ir gautų žinių, padėsiančių dar kokybiškiau aptarnauti servisų klientus. Šiais metais „Show Car“ renginys vyks visą savaitę, gegužės 16–20 dienomis, Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Tuo pačiu laiku čia bus rengiamos ir tarptautinės parodos „Mechanika“, „Transbaltica“ bei „Balttechnika“.

„Kasmet vis daugiau dėmesio skiriame tam, kad mūsų organizuojami mokymai būtų naudingi. Projekto „Show Car“ metu vykdomi mokymai turėtų suteikti žinių ir padėti autoservisų darbuotojams kokybiškai atlikti remonto darbus. Dalyviams mokymus ves visame pasaulyje pripažintų automobilių dalių gamintojų atstovai, kurių specializacija – vesti seminarus ir techninius mokymus. Gamintojų atstovai-mokymų vedėjai atsiveža daug ekspozicinės medžiagos, tad čia galima pasisemti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių“, – sakė „Inter Cars Lietuva“ Rinkodaros skyriaus vadovas Jaroslav Lozovskij.

Jis pabrėžė, kad specialistai mokymuose pristatys rinkos naujienas ir parodys, kaip teisingai pagal jų technologiją atlikti remonto darbus. Jie taip pat paaiškins, kodėl būtina atsižvelgti į gamintojų rekomendacijas, o ne užsiimti saviveikla.

„Seminarų vedėjai ne tik parodys, kaip tinkamai atlikti remonto darbus, bet ir įvardys dažniausiai pasitaikančias klaidas, pademonstruos, kaip ir ko negalima daryti ir kokių pasekmių automobiliui tai gali turėti. Tokiu būdu pateikiami dalykai atmintyje išlieka kur kas ilgiau nei vien tik teoriniai teiginiai“, – teigė J. Lozovskij.

Mokymus ves žinomų gamintojų atstovai

Į Lietuvą jau septintą pavasarį užsukantis projektas „Show Car“ prieš tai bus aplankęs Latviją ir Estiją. Jis taip pat organizuojamas net 14-oje Rytų ir Centrinės Europos šalių. Statistika rodo, kad „Inter Cars Lietuva“ klientai vertina šį renginį – įprastai mokymuose jų dalyvauja apie 700–800, o apžiūrėti ekspozicijos užsuka ir daugiau besidominčiųjų technikos naujovėmis.

2

Ne veltui „Inter Cars“ klientai „Show Car“ renginį vadina „mini Targi“ – tai yra palyginimas su didžiuliu rudenį Lenkijoje vykstančiu kompanijos renginiu. „Inter Cars Lietuva“ vyresniojo įrangos ir įrankių pardavimų vadybininko Robert Balkevič teigimu, paroda „Targi“ yra panašesnė į detalių gamintojų suvažiavimą, kuriame svarbiausia yra bendravimas, o „Show Car“ daugiau dėmesio skiriama mokymams.

„Čia galima gauti darbui reikalingų žinių. „Inter Cars Lietuva“ klientams mokymai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti. Tarp dėstytojų bus ir tokių, kurie dalyvauja mokamuose seminaruose. Tokia galimybė būna tik kartą per metus“, – sakė R. Balkevič.

Kalbėdamas apie projekte „Show Car“ gaunamų žinių naudą, „Inter Cars Lietuva“ mokymų vadybininkas Andrius Žilėnas akcentavo, kad automobilizmo sritis yra labai dinamiška: kas vakar buvo nauja, rytoj jau gali būti atgyvena.

„Technologijos tobulėja, o elektronikos nevaldomų mechanizmų mažėja. Nesidomint naujovėmis, galima padaryti brangiai kainuojančių klaidų, todėl „Show Car 2016“, kaip ir kasmet, bus pristatomos šiandien aktualios temos: variklio paskirstymo mechanizmas, perdavimo sistemos, virpesių slopinimas, pakabos elementai ir pan. Automobilių parkas keičiasi kasmet, todėl visi šios srities specialistai sužinos jiems aktualias naujienas, o bendraudami su kolegomis galės pasidalinti gerąja patirtimi“, – sakė A. Žilėnas.

Jau žinoma, kad mokymus ves pasaulyje visiems puikiai žinomų gamintojų, tokių kaip „Sachs“, „Lemforder“, „ContiTech“, TRW, SKF, LUK, „Mahle“, KYB, „Delphi“ ir kt., atstovai. Minėtos kompanijos yra sukaupusios didelę patirtį, o jų sukurtų technologijų galima rasti kiekviename mūsų vairuojamame automobilyje.

Šis mokymų projektas, trunkantis savaitę, yra gana intensyvus. Organizatoriai žada, kad kiekvienas turės galimybę pasirinkti sau aktualią temą, o sužinoti daugiau informacijos apie mokymus ir į juos registruotis bus galima internete adresu http://mokymai.intercars.lt/.

Dėmesys spartesniam servisų darbui

„Į „Show Car“ atvyksta dėstytojai ir technikos ekspertai, kuriantys naujoves automobiliuose. Jie paaiškina apie naujų produktų kokybę, kaip reikia juos montuoti automobilyje, kad jie teisingai veiktų. Čia įgyjama ne tik teorinių žinių – ir praktiškai rodoma, kaip viskas veikia. Paaiškinama, kaip ir ką reikia daryti, o dalyviai gali patys išbandyti, kaip jiems sekasi dirbti su naujais produktais“, – apie mokymų naudą pasakojo R. Balkevič.

Kalbėdamas apie tai, kokias įrankių ir įrangos naujoves pamatysime šių metų „Show Car“ renginyje, jis išskyrė kondicionavimo sistemas.

„Automobiliuose jau naudojami naujo tipo freonai, todėl bus pasakojama apie kondicionierių pildymo stoteles. Šie įrenginiai ne tik pripildo freono, bet ir užtikrina, kad visa kondicionavimo sistema tinkamai veiktų. Tokią įrangą turintys klientai taupo laiką ir gali jo daugiau skirti kitiems darbams“, – aiškino R. Balkevič.

Žinios ir gerai praleistas laikas

Visą savaitę mokymai bus organizuojami unikalioje erdvėje – „Show Car“ sunkvežimio priekaboje, kur įrengta apie 40 sėdimų vietų konferencijų salė. Transformerį primenančio sunkvežimio priekabos vidus moderniai įrengtas – čia galima naudotis vaizdo bei garso įranga, sumontuotas LED apšvietimas.

„Show Car“ renginiui naudojamas sunkvežimis, lyginant su praėjusiais metais, bus pasikeitęs tuo, kad jame bus pakeista įrankių ekspozicija, kuriai bus skirta dar daugiau dėmesio. Ji bus itin aktuali klientams, norintiems susipažinti su plačiu įrankių asortimentu ir jų galimybėmis. Vietoje bus galima įrankius išbandyti ir nuspręsti, kas galėtų praversti dirbtuvėse.

Šio renginio nauda – tai ne tik įgytos žinios, bet ir gerai praleistas laikas. Per mokymų pertraukėles dalyviams bus rengiami konkursai, kurie suteiks galimybę dar geriau susipažinti su įrankių naujovėmis, patikrinti, kaip jie veikia.

Taigi, artėjantis renginys „Show Car 2016“ – tai vieną kartą per metus pasitaikanti proga per trumpą laiką išklausyti kokybiškus profesionalų mokymus, pabendrauti su žinomiausių gamintojų atstovais, sužinoti rinkos naujienas, susipažinti su naujausia įranga bei įrankiais ir visa tai realiai išbandyti.

„Show Car 2016“ mokymų tvarkaraštis:

Diena 9-13 val. 13.00-13.30 val. 13.30-17.30 val.
2016-05-16 LAUBER Pietų pertrauka BOSCH
2016-05-17 SACHS Pietų pertrauka SKF
2016-05-18 LEMFORDER Pietų pertrauka MAHL:E
2016-05-19 TRW Pietų pertrauka CONTITECH
2016-05-20 KYB Pietų pertrauka ELRING