Kaip valyti sunkvežimius ir palaikyti švarą juose?

Nuolatinis švaros palaikymas transporto ir sandėliavimo srityse yra nepaprastai svarbus. Švarios transporto priemonės ir sandėliai – tai ne tik veiksnys, formuojantis įmonės įvaizdį, bet ir privalomas sanitarinių bei darbo saugos ir higienos reikalavimų vykdymas.

Nešvarumai, esantys krovinio skyriaus viduje bei virš krovinio skyriaus, kėbulo ir važiuoklės, dažnai tampa dideliu iššūkiu. Jų šalinimas reikalauja atsargumo ir tinkamų plovimo priemonių bei valymo įrenginių parinkimo tam, kad po valymo procedūros automobilis liktų švarus ir nepažeistas. Žemiau pateikiame rekomendacijas, kaip tinkamai rūpintis sunkvežimiais.

Sanitariniai reikalavimai, įmonės įvaizdis, ilgametė eksploatacija ir patogus darbas

Kelių transporto priemonių švaros palaikymui dažniausiai yra naudojami aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir profesionalios cheminės plovimo bei valymo priemonės. Priklausomai nuo įmonės dydžio, veiklos srities bei transporto priemonių skaičiaus, kai kurie vežėjai investuoja į nuosavą įrangą švaros palaikymui, kita dalis vežėjų plauna transporto priemones „kelyje“, pasinaudojant plovyklų paslaugomis.
Su „Inter Cars“ pasirūpinti savo flotile yra paprasta. Klientai gali pasirinkti veiksmingas valymo sistemas su plačia pritaikymų gama bei daugybe prieinamų aksesuarų.

Sunkvežimių plovimas – valymo procesas

Valymo procesą dažniausiai sudaro keturi veiksniai (vadinamasis „Sinner“ ciklas):

– mechaninė jėga (pvz., aukštas vandens slėgis),
– laikas (kuo ilgiau, tuo geriau),
– temperatūra (kuo aukštesnė, tuo geriau),
– chemija (plovimo, valymo priemonės).

Visi keturi veiksniai yra priklausomi vienas nuo kito ir visi kartu suteikia 100 % valymo efektyvumą. Jei bent vienas šių veiksnių sumažėja, šis sumažėjimas turi būti kompensuojamas kitu arba visais likusiais veiksniais.

Aukšto slėgio įrenginiai, apibendrinant viso transporto priežiūrą, yra tiesiog būtini. Tačiau negalima pamiršti, kad plovimo įrenginiai sudaro tik dalį švaros palaikymo technologijos. Įvairios valymo priemonės turi lemiamos reikšmės plovimo procesui.

Naudojant tinkamas plovimo bei valymo priemones, galima gerokai praplėsti atliekamų darbų ribas bei sumažinti vykdomų užduočių laiko sąnaudas. Tinkamai parinktos valymo priemonės padės greitai, veiksmingai ir saugiai palaikyti švarą įvairiose kelių transporto priemonėse.

Nuotraukos šaltinis: pexels.com