Servisų autorizavimas

„Q-service Truck“ tinklas glaudžiai bendradarbiauja su  „Knorr-Bremse“, „Wabco“ , FEBER. Tinklo servisų personalui suteikiama galimybė išklausyti mokymus ir gauti autorizacijos sertifikatus.

wabco

„WABCO Vehicle Control Systems“ yra vienas iš pasaulinių lyderių, tiekiančių elektronines stabdymo, stabilumo, automatines pavarų perjungimo sistemas sunkiajam komerciniam transportui. WABCO klientai – didžiausi sunkvežimių, priekabų ir autobusų gamintojai visame pasaulyje.

Įmonė WABCO 1981-aisiais metais pirmoji pristatė komerciniam transportui skirtą antiblokavimo sistemą (ABS), 1986 metais elektroninę pneumatinės pakabos valdymo sistemą (ECAS), automatizuotą mechaninę transmisiją (AMT), 1996 metais elektroninę stabdymo sistemą (EBS) ir 2001-aisias metais elektroninę stabilumo kontrolės sistemą (ESC).

 

knorr

Koncernas „Knorr-Bremse“ – tai vienas iš didžiausių pasaulinėje rinkoje stabdžių sistemų  gamintojų, kuris daugiau nei 110 metų projektuoja ir gamina įvairių tipų stabdžių sistemas. Kompanija siūlo savo klientams stabdžių sistemas sunkvežimiams, autobusams, priekaboms ir žemės ūkio technikai.

feber

Aukšta „Feber“ puspriekabių kokybė, jų funkcionalumas ir patraukli kaina pelnė pripažinimą tarp daugelio vartotojų. Kokybę patvirtina ir produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija. Su „Feber“ produkcija susijusias garantines ir pogarantines paslaugas teikia „Q-Service Truck“ autorizuoti servisai.